Tato

Dostaliśmy informację o rodzinie łabędzi w potrzebie z Malborka. Ptaki chodziły przy drodze, w każdej chwili mógł wydarzyć się wypadek.Mili Państwo zabezpieczyli ptaki na ogródkach działkowych. Pojechaliśmy,wspólnymi siłami udało nam się zebrać wszystkie ptaki .Ojciec pięciu łabędziątek miał złamane skrzydło i wysoką gorączkę. Przeszedł operację ,zabieg trwał długo ,było to stare złamanie, dużo zrostów i blizn.Wszystko zostało ładnie złożone ale na zdjęciu rtg okazało się że ptak ma w sobie śrut. Ktoś do niego strzelał. Mamę z dziećmi musielimy wypuścic, Tato jednak został w ośrodku – nie będzie już latał.

[otw_shortcode_button href=”mailto:baza@osrodekjelonki.pl?subject=ADOPCJA – [insert_php]echo get_the_title( $post_id ); [/insert_php]&body=Witam%0AJestem%20zainteresowany(a)%20adopcj%C4%85%20zwierz%C4%99cia%20z%20tematu%20wiadomo%C5%9Bci%0A%0A%2Fdodatkowa%20tre%C5%9B%C4%87%2F%0A%0A%0APozdrawiam%0A%0A” size=”medium” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-green”]ADOPTUJ[/otw_shortcode_button]

Zwierzę zaadoptowali: Fundacja LPP


 

Historia:

Dostaliśmy informację o rodzinie łabędzi w potrzebie z Malborka.
Ptaki chodziły przy drodze, w każdej chwili mógł wydarzyć się wypadek.Mili Państwo zabezpieczyli ptaki na ogródkach działkowych. Pojechaliśmy,wspólnymi siłami udało nam się zebrać wszystkie ptaki .Ojciec pięciu łabędziątek miał złamane skrzydło i wysoką gorączkę.
Przeszedł operację ,zabieg trwał długo ,było to stare złamanie, dużo zrostów i blizn.Wszystko zostało ładnie złożone ale na zdjęciu rtg okazało się że ptak ma w sobie śrut. Ktoś do niego strzelał.
Mamę z dziećmi musielimy wypuścic, Tato jednak został w ośrodku – nie będzie już latał.